http://www.gornystudio.pl

Toruń Fryzjer damski

http://www.gornystudio.pl

Górny Studio nowoczesne fryzjerstwo w najpiękniejszym wydaniu. Oferujemy fryzury wieczorowe, weselne, oraz stylizacje artystyczne. Jesteśmy salonem fryzjerskim specjalizującym się w przycinaniu i modelowaniu włosów żeńskich i męskich. Gwarantujemy najdoskonalsze środki pielęgnacyjne do włosów i doświadczonych fachowców, którzy ochoczo zajmą się Twoimi włosami.
Fryzjer nie tylko obcina i układa włosy swoich Klientów. Dobry ekspert doradza w której fryzurze i w jakim kolorze włosów będziesz wyglądać najlepiej. Jesteśmy przekonani, że dobry gust jest w naszym zawodzie najistotniejszy, stąd też zatrudniamy fachowców o nietypowych pomysłach i dozie fantazji. W toruńskim salonie fryzjerskim zawsze możesz liczyć na atrakcyjne koncepcje i zaskakujące stylizacje.
Zapraszamy do 4 profesjonalnych salonów fryzjerskich w Toruniu. Studio fryzur Izabela i Marcin Górny zatroszczy się o formę Twoich włosów. Oferta oprócz tradycyjnych usług fryzjerskich obejmuje także nowatorskie zabiegi pielęgnacyjne regenerujące zniszczone włosy. Wspólnie kreujemy nowe kanony piękna. Zadbaj o swoje włosy w innowacyjny sposób i zarezerwuj termin wizyty w jednym z najczęściej rekomendowanych salonów fryzjerskich w województwie.

Kategorie

Uroda i zdrowie - Uroda
Uroda i zdrowie - Kobiety
Według lokalizacji - Kujawsko-pomorskie - Toruń
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Fryzjer toruń, Fryzjer męski toruń, Fryzjer damski toruń, Fryzjer toruń górny

Informacje

Numer ID strony: 13529/13314, Status strony: aktywna od 27/03/2017 08:43, Typ strony: wyróżniona od 24/03/2017 13:08, Data dodania: 24/03/2017 11:13, Data edycji: 24/03/2017 13:08, Google PR: N/A, Alexa Rank: 21098527, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 3, odsłon: 1193

 Powrót  Drukuj